Promocja - Plany inwestycyjne

Promocja: Trafny wybór – GoEmerytura 

Pomyśl o swojej przyszłości teraz, kiedy jesteś aktywna/y zawodowo i stać Cię na oszczędzanie. „Odkładanie” rocznie niewielkiej kwoty i odpowiednie jej inwestowanie zapewni nam większą swobodę finansową na „jesień życia”.

założenia do symulacji: składka roczna w sumie: 2409,40 zł, (Składka regularna 200zł/m-c, planowany okres inwestycji: 12lat, stopa zwrotu roczna: 12%). Prezentowane informacje są przykładową symulacją i nie stanowią gwarancji uzyskania podobnych wyników w przyszłości.
 

 

Zyskaj nawet do  20%  rocznie

Renomowana firma ubezpieczeniowa dopłaci 10%, 15%, 20% lub nawet 25%

Szczegóły u Doradców GoFinance.

Doradcy GoFinance spotkają się z każdą osobą, która jest zainteresowana zakupem planów inwestycyjnych, przeprowadzą symulacje na różnych funduszach i biorąc pod uwagę preferencje klienta pomogą wybrać optymalne dla klienta rozwiązania

 

GoFinance SA informuje, że prezentowane informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a prezentowane wyniki inwestycji są danymi historycznymi lub prognozami i nie stanowią gwarancji uzyskania podobnych wyników w przyszłości. Decyzja zawarcia jakiejkolwiek transakcji
należy wyłącznie do Klienta. GoFinance SA nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody jakie może ponieść Klient w wyniku zawarcia transakcji.